Verslo vizitų/ pokalbių telefonu su perkančiais klientais organizavimas

B2B pardavimų paslaugos - tradicinis, tačiau laiko patikrintas būdas verslui sėkmingai augti!

Dirbame B2B pardavimų sektoriuje. Tokio tipo specializaciją pasirinkome ne atsitiktinai – šiame sektoriuje turime didžiausią patirtį bei įvestas strategijas kaip pasiekti sprendimus priimantį asmenį bei kaip su juo bendrauti siekiant suorganizuoti verslo susitikimą, kurio metu 8 atvejais iš 10 yra pasirašoma sutartis.

Renkantis pardavimų paslaugą atliekame visą pardavimų procesą:

Visą darbo procesą galėsite stebėti esamuoju ar kitu jums patogiu metu, kadangi duomenų bazė, kurioje vykdomi darbai subendrinama su jumis ir po kiekvieno skambučio paliekamas trumpas komentaras kas buvo aptarta bei koks kliento su kuriuo buvo kalbėta statusas (susidomėjęs potencialus klientas, klientas, kuris norėtu gauti platesnę informaciją, galvojantis ar nesusidomėjęs klientas)


Aktyvūs pardavimai – sunki, daug patirties bei laiko reikalaujanti sritis, tačiau atnešanti itin saldžių vaisių.
Išugdyti pardavimų specialistą dažnam darbdaviui tampa tikras galvos skausmas, kadangi tai reikalauja didelės laiko bei finansų investicijos, nuolatinės priežiūros ir itin konkurencingų darbo sąlygų užtikrinimo, kadangi dažnai pasitaikanti problema, kad pardavimų vadybininkai išmokę šio amato palieką darbovietę ir keliauja į kitą įmonę.


Dirbdami su mumis, Jūs viso to išvengsite bei sutaupysite didelę dalį lėšų, kadangi mūsų komandą sudaro pardavimų specialistai dirbantys šioje sferoje ne vienerius metus, tad nebereikės gaišti laiko su naujų darbuotojų paieška ar apmokymais, tad savo brangų laiką galėsite skirti kitiems darbams!

- Mūsų atliekamų pardavimų principas -

Kaip mes dirbame ir kokių vertybių laikomės

Išsiaiškiname potencialaus kliento poreikius

Pirmojo pokalbio metu su klientu visuomet išsiaiškiname jo poreikius, ar siūloma paslauga ar produktas apskritai yra naudinga bei reikalinga potencialiam klientui.

Sprendimo pateikimas

Išsiaiškinę kliento poreikius, galime jam pateikti individualų sprendimą, kuris palengvintų kliento kasdienį darbą.


Lojalaus kliento kūrimas

Atlikę pirmuosius du žingsnius,toliau palaikome šiltus ryšius su klientu, taip parodydami, kad kiekvienas klientas yra itin svarbus ir mūsų atstovaujamos įmonės interesai yra ilgalaikiai.

Veiksmo atlikimas

Išsiaiškinę, kad klientas turi siūlomos paslaugos, ar prekės poreikį, pateikę jam sprendimą bei užmezgę ryšį, pereiname į veiksmo atlikimą, kuris gali būti - poreikio sukūrimas, derybos, verslo vizito suorganizavimas ar sandorio užbaigimas.

Ryšio su klientu palaikymas

Galiausiai, net ir nepasisekus sandoriui, kliento nepaleidžiame ir karts nuo karto primename apie mūsų atstovaujamą įmonę, jos naujus pasiūlymus, papildyta prekių ar paslaugų asortimentą ir pan. Taip parodydami, kad tikrai rūpinamės potencialiais klientas ir viskas nesibaigia sudarius, arba nukėlus sandorį ateičiai.

Kyla klausimų arba norėtumėte gauti mūsų paslaugos kainyną?

Susisiekime ir dar šiandien rasime geriausią sprendimą tinkantį Jūsų verslui!

    Close Menu