Apie mus

Kas mes ir kuo galime būti naudingi jūsų verslui

- Kas mes? -

Drauge su mūsų klientais siekiame bendrojo tikslo – pardavimų! Dėl šios priežasties kiekvieną dieną atliekame tūkstančius skambučių, tobuliname pardavimų strategijas bei procesus bei nuolatos tobulėjame. 

Pagrindinės mūsų paslaugos:

– Telemarketingas

– Verslo vizitų organizavimas

– Klientų aptarnavimas (skambučių metu, el. paštu, „chat“ programomis, socialinėje medijoje)

– Apklausos telefonu

– Rinkos tyrimai

Esame įsikūrę nuostabiajame uostamiestyje – Klaipėdoje!

B2B pardavimais bei telemarketingu užsiimame nuo 2016 m. ir nuo to laiko šiais darbais užsiimame kiekvieną dieną

Pajėgumai – visuomet prisideriname prie kliento poreikių, nuo mažiausių iki didžiausių. Galime be vargo atlikti po kelis tūkstančius skambučių per savaitę atstovaujant jūsų įmonės kuriamą ar platinamą produktą/ paslaugą.

Pirmąjį žingsnį jau atlikote – radote mus 🙂 

Maloniai, lauksime jūsų skambučio ar užklausos el. paštu – trumpai pabendravę ir išsiaiškinę jūsų poreikius bei lūkesčius pateiksime jums išsamų pasiūlymą ir galėsime pradėti darbuotis ties jūsų pardavimų skatinimu

- Turite klausimų? -

- Kodėl verta naudotis mūsų paslaugomis -

Pastebime, kad dauguma klientų gavus pasiūlymą lygina tik vieną kriterijų – paslaugų kainą, t.y. kokia yra mūsų paslaugų kainodara ir kiek būtų sumokama darbo užmokesčio įdarbinant darbuotoją šiai pozicijai.

Nors ir dažnu atveju mūsų paslaugų kainodara yra žemesnė lyginant su darbo užmokesčiu, tačiau tai nėra pagrindinė nauda, renkantis dirbti su išoriniu partneriu.

Pagrindinės naudos:

Kitaip sakant, naudojantis išoriniu partneriu, jūs ne tik optimizuojate savo finansinius kaštus bei nusikeliate nuo savęs aibe rūpesčių, tačiau ir labai sutaupote brangiausios valiuotos – laiko, kadangi visu tuo pasirūpina mūsų komanda.

Close Menu