- Klientų aptarnavimas -

Kokybiškas bei patikimas klientų aptarnavimas – tai sritis be kurios neįsivaizduojamas šiuolaikinis verslas. Kiekvienas skambinantysis, ar rašantysis klientas jums, tikisi kuo greitesnės bei aiškesnės pagalbos bei atsakymo į jam kylančius klausimus. Dėl šios priežasties, vis daugiau įmonių privalo samdyti darbuotojus būtent šiai darbo pozicijai.

Šiuo klausimu galime padėti mes, taip sutaupant jums gausybę laiko (apmokant naujus darbuotojus bei atsakinėjant į jam kylančius klausimus) bei finansų (mūsų paslaugos yra pigesnės lyginant su darbuotojo bei jo darbo vietos išlaikymu)!

Klientų aptarnavimu užsiima komunikabilūs, žodžių kišenėje neieškantys bei nuoširdūs specialistai, tad galėsite būti tikri, kad jūsų klientai gaus visus reikiamus atsakymus bei liks patenkinti ir lojalūs jūsų verslui!

Į šią paslaugą įeina:

  1. Skambučių priėmimas,
  2. Konsultavimas telefonu,
  3. Konsultavimas el. paštu,
  4. Konsultavimas „Chat“ programose,
  5. Struktūruotos medžiagos perdavimas jums.
Klientų konsultavimo paslaugą, kaip ir kitas teikiame šiose šalyse: Lietuva, Latvija, Ispanija ir Didžioji Britanija

Jei ši paslauga jums aktuali ir norite sužinoti daugiau informacijos bei sąlygas - užpildykite apačioje esančią anketą ir kelių valandų bėgyje mes su jumis susisieksime aptarti jums rūpimus klausimus 🙂

Close Menu